Адрес: город Киев, улица Леваневского, 9 (Соломенский район, "Отрадный"), 03058.
График работы: в понедельник-пятницу с 09:30 до 20:00, в субботу с 09:30 до 15:00.
Стоматологічна клініка "Лепский Dental Clinic"
Графік роботи: 09:30-20:00 пн-пт, 09:30-15:00 сб.
Київ, вул. Леваневського, 9.
Графік роботи: 09:30-20:00 пн-пт, 09:30-15:00 сб.
Київ, вул. Леваневського, 9.

Лікування карієсу

Причиною карієсу є у першу чергу недостатня гігієна порожнини рота, а також особливості харчування, супутні захворювання організму та генетика.

Особливості карієсу:

Близько 95% дорослого населення хоча б раз стикалися з необхідністю полікувати карієс.

Особливо "популяризується" карієс тим, що на перших етапах ураження він ніяк не дає про себе знати – зуб не болить, а на емалі ви можете бачити лише невелику темну цятку, або й не бачити потемніння взагалі, коли карієс "ховається" біля коренів або у міжзубних проміжках, на контактах зубів один з одним.

Для виявлення такого прихованого карієсу потрібні додаткові дослідження: рентген-діагностика, спеціальне фарбування емалі або перевірка ультрафіолетом. Така діагностика є спеціалізованою, і проводити її та оцінювати результати може тільки лікар-стоматолог у клініці.

Залежно від ступенів прогресування, карієс може бути:

Поверхневий (фісурний)
На зубі з'являється пляма іншого кольору (біла або темна). На жувальних зубах це можуть бути потемніння у борознах та ямках на жувальній поверхні (так звані фісури). Ніяк себе не проявляє, у дорослих може бути незмінно хронічним, не розвиватися протягом кількох років.
Середній карієс
Середній карієс виходить за межі емалі зуба та проникає глибше – у дентин, чим спричинює поступове руйнування зуба. Дентин не такий міцний як емаль, і легше піддається ураженню.
Глибокий карієс
Дентин вже значно зруйнований, ураження підбирається всередину зуба, до нерва. На цьому етапі навіть під час лікування висока ймовірність ускладнення, адже обсяг зруйнованих тканин близький до критичного.
Ускладнений карієс
Зачіпає "серце" зуба - пульпову камеру, а тому ураження поширюється на весь зуб, аж до коренів, запалюється нерв та кореневі канали.
Перші три види закриваються за допомогою пломб та реставрацій. Частіше за все ми рекомендуємо фотополімери, як найбільш сучасні та органічні матеріали для відновлення обсягу та форми ураженого зуба (зубів). Якщо зуб сильно зруйнований, або є особливості прикусу, - лікар може також порадити накрити зуб металокерамічною чи безметаловою коронкою, для додаткового захисту та зміцнення.

Лікування ж ускладненого карієсу складніше, триваліше, менш приємне та дорожче, оскільки зачіпається нерв та кореневі канали. Тому не відкладайте огляди у стоматолога, проходьте їх регулярно та відстежуйте карієс з перших етапів. Про інше потурбується Лепский Dental Clinic.

Запишіться на прийом в нашу клініку

Просто надішліть свої дані через цю форму, а ми зв'яжемося з Вами для уточнення всіх деталей і запишемо до потрібного фахівця
Будь ласка, представтеся:
Вкажіть номер телефону:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
Лепский Dental Clinic © 2020-2021
Design by DSConsult