Адрес: город Киев, улица Леваневского, 9 (Соломенский район, "Отрадный"), 03058.
График работы: в понедельник-пятницу с 09:30 до 20:00, в субботу с 09:30 до 15:00.
Стоматологічна клініка "Лепский Dental Clinic"
Графік роботи: 09:30-20:00 пн-пт, 09:30-15:00 сб.
Київ, вул. Леваневського, 9.
Графік роботи: 09:30-20:00 пн-пт, 09:30-15:00 сб.
Київ, вул. Леваневського, 9.

Консультація лікаря

Консультація лікаря-стоматолога – це перший та обов'язковий етап, який необхідний, якщо Ви вирішили приділити увагу красі своєї посмішки або ж вирішити проблеми, що турбують. На консультації лікар проводить огляд та діагностику стану ротової порожнини, зубів, ясен та оцінює комплексно усі недоліки чи проблеми, звертає особливу увагу на скарги, якщо такі є.

Як усе відбувається?

Радимо приходити на консультацію за 5-10 хвилин до призначеного часу, аби спокійно підготуватися до прийому. Якщо буде необхідно, до початку консультації Вам зададуть додаткові питання стосовно Вашого стану здоров'я.

● На консультації першочергово лікар вислухає Ваші скарги та побажання, мету консультації, після чого проведе огляд за встановленим протоколом, аби не упустити жодної дрібниці.

● За потреби – може бути рекомендована рентген-діагностика, для уточнення діагнозу.

● Наприкінці ми запропонуємо Вам найбільш оптимальний варіант лікування для Вашого випадку, дамо рекомендації та обговоримо усі деталі.

● За необхідності – призначимо додаткові дослідження чи консультацію інших спеціалістів, якщо ситуація того вимагатиме. Або ж одразу розпочнемо чи заплануємо лікування.
Наш організм – це єдиний злагоджений механізм, де всі органи та системи функціонують невіддільно одні від одних.

Саме тому причину болю, дискомфорту чи незадовільної природньої естетики слід шукати не лише у безпосередній локації, що турбує, а й оцінювати загальний стан усього організму, супутні захворювання чи інші особливості.

Саме тому наші стоматологи можуть призначити додаткові дослідження, видати направлення або наполягати на повному огляді ротової порожнини, навіть якщо Вас турбує лише один зуб.
Наші лікарі уважно проводять кожну консультацію та індивідуально надають рекомендації залежно від Вашої клінічної ситуації, скарг та побажань. У підсумку – усього за 30 хвилин Ви отримаєте професійну оцінку стану ротової порожнини, правильно призначене лікування та індивідуальні рекомендації для Вашого організму.

Довіряйте професіоналам та піклуйтеся про власне здоров'я! Чекаємо на консультаціях!

Запишіться на прийом в нашу клініку

Просто надішліть свої дані через цю форму, а ми зв'яжемося з Вами для уточнення всіх деталей і запишемо до потрібного фахівця
Будь ласка, представтеся:
Вкажіть номер телефону:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
Лепский Dental Clinic © 2020-2021
Design by DSConsult